Hizmetlerimiz
Halı Yıkama
Halı Yıkama Firmamızda her tür halı (yün halı, makina halısı, şagi halı, nepal halı, el dokuma, Çin halısı, İran halıları) yıkama işlemleri uygun fiyatlarla yapılmaktadır.
 
tümü »
 
Makina Halısı Yıkama
Makina Halısı Yıkama Makina halıları kolay kolay bozulmayan halılardır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta otomatik halı yıkama makinalarına ve doğru ekipmanlara sahip profesyonel halı yıkama firmalarından yardım almaktır.
 
tümü »
 
 
Yün Halı Yıkama
Yün Halı Yıkama Yün halılar hem el dokuma hem de makine halısı olabilir. Yıkama işlemleri birbirleriyle aynıdır. Önemli olan yün halının ipliğinin cinsi ve yün halıda kullanılan boyanın kimyasal mı yoksa kök boyası mı olduğudur.
 
tümü »
 
Shaggy Halı Yıkama
Shaggy Halı Yıkama Halı yıkama fabrikamız uzman personelimiz tarafından halılarınızı evinizden makbuz karşılığı teslim alır ve fabrikamıza getirir.
 
tümü »
 
 
Nepal Halı Yıkama
Nepal Halı Yıkama Nepal halılarının yıkanmasında ki en büyük sorun yıkama esnasında renklerin birbirine karıştırılmasıdır. Nepal halı yıkama işlemi mutlak süreçte tek tek yapılmalıdır.
 
tümü »
 
El Dokuma Halı Yıkama
El Dokuma Halı Yıkama El dokuma halı yıkamada önemli olan halının nerenin dokuması olduğunun bilinmesidir. Aksi takdirde halıların renkleri birbirine girebilir.
 
tümü »
 
 
İran Halısı Yıkama
İran Halısı Yıkama İran halısı yıkama işlemi son derece dikkat isteyen, özel şampuanlarla yıkanması gereken önemli bir iştir.
 
tümü »
 
Çin Halısı Yıkama
Çin Halısı Yıkama Çin halısı yıkamak tecrübe ve kaliteli malzeme kullanımı gerektirmektedir. Bir el dokuma halısını sıradan bir halı ile aynı...
 
tümü »
 
 
Halıfleks Yıkama
Halıfleks Yıkama Halıfleks yıkama işlemi çoğunlukla yerinde yapılmaktadır. Bunu sebebi halıfleksler yüzeyin tamamında kaplığı olduğu içindir.
 
tümü »
 
Battaniye Yıkama
Battaniye Yıkama Battaniye yıkama işlemi için önce lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz.
 
tümü »
 
 
Yorgan Yıkama
Yorgan Yıkama Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB